Příměstský tábor

Číslo účtu pro platbu: 2300933688 / 2010, do zprávy pro příjemce napište prosím "Příměstský tábor + jméno a příjmení dítěte".

Co by Vás mohlo zajímat...

CO JE PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR?

Tábor bez přenocování. Pro děti je připraven zábavný program během dne, večer jsou opět doma s rodinou. Příměstský tábor může být prvním krokem k osamostatnění vašich dětí a „přípravkou“ na opravdové tábory bez rodičů.

PRO KOHO JE TÁBOR URČEN?

Příměstský tábor je určen zpravidla pro děti ve věku od čtyř do deseti let, plus pro jejich sourozence.

KDE SE BUDE KONAT?

Základnu budou děti mít v prostorách Mateřské školy Včelička. Plánované jsou výlety autobusem i vlakem.

A KDY?

1. TURNUS - Z POHÁDKY DO POHÁDKY OD 29. 7. DO 2. 8.
2. TURNUS - HEJBNI KOSTROU OD 5. 8. DO 9. 8.

PROGRAM DNE

8.00 - 8.30příchod
8.00 - 9.15přivítání, hraní, tvoření
9.15 - 12.00výprava do přírody, na výlety spojená s řízeným program
12:00 – 13:00oběd
13:00 – 14:00tvoření, volná hra
14:30 – 15:00svačina
15:00 – 17:00odpolední činnost, řízený program
16.30 - 17.00vyzvedávání rodiči, volné hraní, volné tvoření (dle potřeby a nálady dětí)

REZERVACE MÍSTA A PŘIHLÁŠKA

Na tábor je nutné se předem přihlásit, použijte prosím QR kód, který naleznete na letáku.

Každého účastníka je nutné přihlásit zvlášť (i pod stejným e-mailem), přihláška slouží jako závazná smlouva.

Zadané informace podléhají režimu nakládání s osobními údaji.
Pokud si nevíte rady, obraťte se na nás, kontakty jsou uvedeny níže.
Berte prosím na zřetel, že nejsme schopny odpovídat na e-maily okamžitě, popř. se váš dotaz může ztratit v záplavě pošty a nevšimneme si ho. V případě prodlevy nás prosím znovu kontaktujte na e-mail tabor.vcelicka@gmail.com nebo telefonní číslo 776 102 613. Děkujeme za pochopení.

CENA A PLATBA

Cena je 3 200 Kč.

Cena zahrnuje:

• pedagogický dozor
  • vstupné i doprava na výlety
  • spotřební materiál
  • obědy, odpolední svačiny. Pozor - dopolední svačina vlastní.
  • pitný režim
  • táborová kšiltovka

V ceně není úrazové pojištění.

ZPŮSOB PLATBY

Výše platby za příměstský tábor v MŠ Včelička je stanovena na 3200,- Kč/týden. Splatnost ve výši 50% ceny tábora je do 14 dní po registraci. Doplatek je splatný do 20. června. V případě neuhrazení doplatku první splátka propadá a Vaše registrace bude zrušena.

STRAVOVÁNÍ

1x dopolední svačina (vlastní), 1x oběd, 1x odpolední svačina + pitný režim.

ZDRAVÍ A BEZPEČNOST

První den tábora rodiče odevzdají potvrzení o bezinfekčnosti a kopii kartičky pojištěnce – v obálce nadepsané jménem účastníka.

Pokud vaše dítě užívá nějaké léky nebo má jiná zdravotní omezení, informujte nás o tom.
Při předávání si první den tábora s námi vše ještě prosím ujasněte.

CO S SEBOU NA TÁBOR:

• Batůžek s lahvičkou na pití (uzavíratelná, nejlepší od Rajece), dopolední svačinu, náhradní ponožky, pláštěnku, kapesníky, igelitový sáček.
  • přezůvky,
  • oblečení a obuv dle počasí,
  • pokrývku hlavy,
  • náhradní oblečení ve viditelně podepsané tašce.

DALŠÍ OTÁZKY?

Pokud máte další otázky, kontaktujte nás na e-mail tabor.vcelicka@gmail.com nebo telefoniky na 776 102 613.

Na tábor s vašimi dětmi se těší

Tereza Netíková a Katka Javůrková