Jméno:
Heslo:

Berušky a Včelky

Základní informace o škole v přírodě

Škola v přírodě termín 19.4. - 24.4.2020

Vážení rodiče, na nástěnce je k podpisu Závazné přihlášení dítěte na ŠVP, prosíme zapište své dítě, pokud jste si jisti, že Vaše dítě chce jet, z tohoto přihlášení budeme vycházet a podle toho bude vypočítána cena dopravy.

Předpokládaná cena:

Ubytování cca 3000,- + doprava cca 800,- Kč (500,- příspěvek od obce) = celkem cca 3 300,- Kč. Konečná cena bude vypočtena až podle počtu přihlášených dětí.

Své dítě můžete podpisem přihlásit do 31.1.2020.

Podrobnější informace upřesníme během února.

Jak víte z třídní schůzky…

Naskytla se nám možnost skvělého termínu pro školu v přírodě na úžasném místě v krajině Třeboňska, s jedinečnými rybníky, smíšenými lesy a krásnou přírodou v Penzionu Myslivna v obci Kolence. Vesnička Kolence je částí obce Novosedly nad Nežárkou v okrese Jindřichův Hradec.

Penzion je rodinného typu, tak akorát pro naše dvě třídy předškolních dětí a jejich doprovod, což je pro nás velkou prioritou. V penzionu se nachází malá farma, kde děti můžou vidět a též se krmením postarat o ovečky, berana, kozy, prasátka, domácí kachny, králíky a slepice. Určitě nesmím zapomenout na dva místní paví krasavce, Elišku a Evžena. Nedaleko od penzionu se nachází malý hřebčín, kde je možné vidět práci při ošetřování koní a dojení domácích koz.